USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Solet'S Paradise Negril Negril Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Solet'S Paradise Negril

ex. Sunset Paradise Negril

Rezerwacja online
2026-07-02
2026-07-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Solet'S Paradise Negril 4*

 Wi-Fi
 Zakaz palenia

Pomieszczenia dla niepalących

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Hotel Solet'S Paradise Negril ma ocenę 4 gwiazdek oraz oferuje 7 pokojów. Peter Tosh Monument jest w maksymalnie 1 km, a Half Moon Bay jest około 15 min spacerem od hotelu.

Rick's Cafe znajduje się 25 min piechotą od tego hotelu. W okolicy znajdują się także obiekty przyrodnicze, takie jak Seven Mile Beach, które znajdują się 3 km od obiektu noclegowego. Lotnisko Negril oddalone jest od obiektu o 15 min jazdy samochodem.

Pokoje w Solet'S Paradise wyposażone są w klimatyzację. Niektóre z nich obejmują jadalnię i restaurację tarasową z szafką. W łazienkach goście znajdą kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Prywatna łazienka są w pokojach.

Restauracja Juicy J's oferuje szeroki wybór dań i znajduje się niedaleko od hotelu Solet'S Paradise Negril.

  • Lokalne atrakcje
  • Riverside Pharmacy & Gift Centre
    1313 km
  • Hi-Lo Food Stores
    1235 km
  • St. Mary's Anglican Church
    1468 km
  • Blue Mountain Experience
    771 km
  • Captain Clarke Snorkeling / Sundance Tours
    776 km
  • Craft Market
    1436 km
  • Miejsce nurkowe Throne Room
    774 km
  • Negril Watershed Environmental Protection Area
    775 km
  • Sunshine Village
    1345 km
  • Collette's Bar
    934 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Negril
    10 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Ogród

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Usługa zakupów spożywczych

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Przebieralnia
  • Patio
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:30
Wyjazd: do 12:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Solet'S Paradise Negril?

    Podróż od hotelu Solet'S Paradise Negril do centrum miasta zajmuje 5 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko Negril od 4-gwiazdkowego hotelu Solet'S Paradise Negril?

    Odległość pomiędzy lotniskiem Negril a 4-gwiazdkowym hotelem Solet'S Paradise Negril wynosi 5 km.
  • 🚗

    Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w hotelu Solet'S Paradise Negril?

    Hotel Solet'S Paradise Negril udostępnia bezpłatny prywatny parking.
  • 🕗

    O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w 4-gwiazdkowym hotelu Solet'S Paradise Negril?

    Goście 4-gwiazdkowego hotelu Solet'S Paradise Negril powinni wymeldować się o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu to 101 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-02
2026-07-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Solet'S Paradise Negril, Jamajka

726 White Hall, Negril, Jamajka

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelinnegril.com

All rights reserved